• Tonal 1
  • Tonal 2
  • Tonal 3

PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE "TONAL" Sp. z o.o.

Tworzymy nowoczesną stolarkę aluminiową dla Firm i Inwestorów prywatnych. Jeżeli prowadzisz Firmę, która realizuje inwestycje budowlane i potrzebujesz szybkiej, sprawnej dostawy stolarki aluminiowej na budowę to mamy dla Ciebie optymalne rozwiązania.

Na każdym etapie realizacji inwestycji otrzymasz od nas indywidualne i kompleksowe wsparcie od doradztwa, pomiaru i produkcji aż po montaż i serwis. Aby Twoja inwestycja została zrealizowana w terminie i zgodnie ze sztuką budowlaną, istotne są dla nas informacje o Twoich potrzebach, na podstawie których dobierzemy odpowiedni produkt dla Ciebie.

Współpracę rozpoczynamy od doradztwa, które polega na doborze systemu wraz elementami składowymi. Kolejnym krokiem jest przygotowanie wyceny, na podstawie której realizujemy zamówienie poprzez pomiar, prefabrykację i montaż we wskazanej przez Ciebie lokalizacji budowy.

Możesz u nas nabyć stolarkę w systemach okienno-drzwiowych oraz fasadowych, które dostępne są w różnych rodzajach, w zależności od zakresu zastosowania i Twoich wymagań dotyczących: funkcjonalności, estetyki, izolacji termicznej, lub odporności ogniowej.

Nowoczesne budowle, które współtworzymy z Inwestorami sprawiają, że przestrzeń architektoniczna naszych miast staje się funkcjonalna i prestiżowa. Dzięki takim obiektom tworzymy przyjemną atmosferę dla oka, oraz przestrzenie w których ludzie mogą czuć się bezpiecznie i ekskluzywnie równocześnie.

DLACZEGO MY?

Nowoczesny Park Maszynowy

Nowoczesny Park Maszynowy

Firma "TONAL" posiada wszelkie niezbędne maszyny i urządzenia jak również oprogramowanie, które w połączeniu z doświadczoną i stabilną kadrą projektantów oraz pracowników produkcji, pozwala na realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających zleceń.

Ponad 100 zrealizowanych inwestycji

Ponad 1000 Realizacji

Zrealizowaliśmy wiele inwestycji m. in MCK w Katowicach, Placówki PKO BB, Spodek w Katowicach. Nasze witryny oraz drzwi znajdują się również w szpitalach, budynkach sądowych oraz dworacach autobusowych.

Ponad 25 lat doświadczenia

25 lat doświadczenia

Na rynku stolarki otworowej działamy już ponad 25 lat. Własne nieruchomości, biura, hale i zaplecze produkcyjne umożliwiają nam terminową realizację nawet największych projektów inwestycyjnych, z zachowaniem najwyższych standardów dotyczących jakości naszych produktów i usług.

WYBRANE REALIZACJE

Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TONAL Spółka z o.o.

ul. Olimpijska 11
41-100 Siemianowice Śląskie
KRS: 0000074455 REGON: 271235173 NIP: 6340133588

www.tonal.com.pl
e-mail: tonal@tonal.com.pl